Çayyolu Tel Çit Örgü

TEL:0 312 235 52 41 - GSM: 0506 654 38 35
  1. HAKKIMIZDA
  2. MİSYONUMUZ
  3. VİZYONUMUZ
  4. KALİTE POLİTİKAMIZ

Çayyolu Tel Çit Örgü - Tel Örgü ve Çit Sistemleri

Kurulduğu ilk günden beri kalite  ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; 
Çevre Güvenlik Tel Çit sistemleri üzerine üretim yapmaktadır. 
Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Firmamız günümüz İş dünyasında hızla gelişen teknoloji ve rekabet ortamında Kalite Bilincini benimsemiştir. Projelendirme, proje çözümü imalat oluşturma, montaj, kalite, fiyat ve zamanında teslimat en büyük farkımızdır. Teknoloji ve estetiğin birleşiminde güzelliği sunma gayretiyle mekanları hoş hale getirmek şiarımızdır.Tavsiyeleriniz ve sizlerin beğenileri kıvancımızdır.

Vizyonumuz

Firmamız müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinde, değerlerine sahip, güvenirliliyi, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğindeki öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen bir firmadır.

Kalite Politikamız

Bugüne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde de temel prensibimiz üretim ve hizmet kalitemizi müşterilerimize en uygun fiyatla sunmak ve her durumda koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak sürdürmektir.

çayyolu tel çit örgü