Çayyolu Tel Çit Örgü

TEL:0 312 235 52 41 - GSM: 0506 654 38 35
  1. HAKKIMIZDA
  2. MİSYONUMUZ
  3. VİZYONUMUZ
  4. KALİTE POLİTİKAMIZ

Çayyolu Tel Çit Örgü - Tel Örgü ve Çit Sistemleri

Firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mekânlarınızın yaşam kalitesini verimliliğini artırmak sizlere çağdaş, ekonomik, fonksiyonel, teknik, estetik, işlevsel ve görsel mekânlar tasarlamak; sizlerin memnuniyetinizi güveninizi kazanmak ilkesi ile 1996 yılında Turhan Çak ve oğulları Orhan, Burhan, Gökhan Çak tarafından ev bakım onarım anahtar teslim dekorasyon işleri yapmak amacıyla bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Firmamızı her türlü tamirat, tadilat, bakım, onarım, boya, parke, fayans. kartonpiyer, mantolama, Çatı, duvar kağıdı, banyo yenileme, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dizayn; dekorasyon işlerinizde büyük küçük iş ayrımı yapmaksızın araya bilirsiniz.

Firmamız kurulduğu 1996 yılından itibaren kısa sürede Ankara'nın yapı ve dekorasyon sektöründe öncü, adından söz ettiren firmalarından biri konumuna yükselmiş, tüm birikim ve deneyimini bu alanda uzmanlaşmaya yoğunlaştırmıştır.

2016 yılında siz değerli müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak amacıyla yapımına başladığı 400 metre kara büyüklüğünde mülkü kendimize ait Çayyolu'nun en büyük showroomlarından birini kuran firmamız burada, pimapen, polisan boya, vitra, çanakkele seramik, ecea, olivin çelik kapı orka banyo dolapları floorpan laminant parke gibi Türkiye'nin güvendiği markaların yetkili satıcı uygulayıcı bayiliğini yapmaktadır.

Firmamız: pimapen pvc, sineklik, duşakabin ve Cam Balkonların imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır. 2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını pvc, sineklik, cam balkon kapama sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır

Biz Vipka Yapı Design ailesi olarak işçisinden patronuna tüm çalışanlar tam bir ekip ruhu içinde kaliteli malzeme, kaliteli hizmet anlayışıyla size farklı olanı sunabilmek adına tüm enerjimizle çalışmaktayız. Firmamıza güvenerek iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin işin sonunda memnun kalacağına ve böylelikle bir Türkiye markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğimize olan inancımız tamdır.
SAYGILARIMIZLA…..

VİPKA
Yapı desing
www.vipkayapidesign.com

Misyonumuz

Misyonumuz: İdeal Yapı gerek malzeme, gerek işçilik kalitesini devamlı geliştirerek ekonomik fiyat politikasıyla , müşteri istek ve beklentilerini en güzel şekilde karşılamayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

İdeal Yapı koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmette fark yaratarak; büyüyen, gelişen, topluma faydalı bir şirket olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Başarı Hikayelermiz    Arcadium avm ve Taşeli İnşaatın sahibi Sayın; Teoman Karaduman villasının dekorasyonunda Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir.

    Sayın Teoman Karaduma; nın villasının temelden çatıya tüm dekorasyon işleri ideal yapının seçkin ve uzman ekibiyle müşterimizin istekleri doğrultusunda günümüzün değişen ve gelişen dekorasyon teknikleri dikkate alınarak tam bir ekip ruhu içinde başarıyla tamamlanmıştır. (Beysukenr st.)

    Gençlerbirliği külübü bşk. Sayın; İlhan CAVCAV evinin sineklik sistemleri ve duşakabin işlerinde İdeal Yapıyı seçmişti.

    Sayın; İlhan CAVCAV' ın evinin pencerelerine ithal mekanizmalı stor sineklik uygulaması yapılmış kapılarına özel pilise sineklikler takılarak her türlü haşere böcek geçişine önlenmiştir. Evin banyosuna lüx seri duşakabin takılmıştır.(Avrupa mahallesi.)

    Yüksek mühendis Sayın; Talat Günsoy evinin anahtar teslim dekorasyon işlerinde İdeal Yapıyı seçmiştir. Evin boya, parke, fayans. kartonpiyer, mantolama. , duvar kağıdı, banyo yenileme, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dekorasyon işleri firmamızın seçkin kadroları tarafından söz verilen tarihte başarıyla tamamlanmış eve yeni bir soluk ve ahenk getirilmiştir.(cinnah caddesi)

    Ülkemizin seçkin yazarlarından Sayın; Bekir Coşkun villasının sinelik, duşakabin, pakpen pvc, cam balkon ve boya işlerinde ideal yapıyı tercih etmiştir.

    Sayın; Bekir Coşkun; nun villasında iç duvarlara saten boya uygulaması yapılmış tavanlar tavan boyası ile boyanmış pencerelere haşere ve böcek geçişini engellemek için sineklikler monte edilmiş balkona cam balkon uygulaması yapılmış banyoya lux seri duşakabin monte edilmiştir.(beysukent st)

    Ankamall avm kurucu başkanı sayın Kemal Çılav villasının dekorasyon işlerinde İdeal Yapıyı seçmiştir.

    Sayın; Kemal Çılav;ın villasının A dan Z ye tüm dekorasyon işleri İdeal yapının işini severek ve önemseyerek yapan usta ekibi tarafından koşuşsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmıştır. (Konutkent st.) Sayın, bakanımız ErkanMumcu; villasının dekorasyonunda Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir. Sayın; Erkan Muncu'nun villasının dekorasyonu ideal yapının işinde son derece profesyonel genç dinamik ekibiyle müşterimizin istek ve önerileri doğrultusunda akılcı ve pratik çözümler kullanılarak söz verilen zamanda başarıla tamamlanmıştır. (Hekimköy st.)

    Ülkemizin en büyük mimarlık ofislerinden Yazgan Mimarlığın sahibi yüksek mimar Sayın Kerem Yazgan villasının dekorasyonunda ideal yapıyı tercih etmiştir.

    Sayın; Kerem Yazgan;ın villasının iç ve dış cephe boya; mantolama, banyo yenileme, cam balkon; duvar kağıdı, kartonpiyer, laminant parke ve anahtar teslim dekorasyon işleri ideal yapının seçkin usta kadrosu tarafından başarıyla sonuçlandırılmıştır. (Birlikkent st. )
memnuniyetini temel ilke olarak sürdürmektir.

çayyolu tel çit örgü